Інформація

Адреса:
вул. Гонти, 3, 20300, м. Умань, Україна
Тел./Факс:
+38 (04744) 4-67-11
+38 (04744) 4-67-12
E-mail:
[email protected]


Партнеры


Протеїн-Продакшн

Компанія « ПРОТЕЇН - ПРОДАКШН » - лідер ринку з глибокої переробки соєвих бобів з представленістю продукції як на внутрішньому ринку ( 20 % продажів ), так і на зовнішніх ринках ( 80 % продажів на експорт ) є частиною інтегрованої агропромислової компанії « Greenstone». Завод з глибокої переробки сої « Протеїн - Продакшн » затверджено на ринку як один з найбільших вітчизняних виробників соєвих білків.

Сайт: protein-production.com.ua/


Bunge Україна

Bunge Україна - український підрозділ компанії «Bunge» - міжнародної інтегрованої компанії, що працює на ринку сільгосппродукції і продуктів харчування. «Bunge» була заснована в 1818 р. в Амстердамі. Сьогодні головний офіс компанії знаходиться в Уайт Плейнс (штат Нью-Йорк, США). Компанія веде бізнес у більш ніж 30 країнах світу. В Україні «Bunge» почала свою діяльність в 2002 р. Основною діяльністю компанії є закупівля, торгівля, зберігання та переробка олійних і зернових культур.

Сайт:


Гленкор Грейн Україна

Підприємство з іноземними інвестиціями «Гленкор Грейн Україна» - дочірнє підприємство Glencore International AG - однією з вагомих світових компаній, що займаються природними ресурсами.

«Гленкор Грейн Україна» відіграє провідну роль в українському аграрному секторі своєю міцною позицією в експортній торгівлі, яка підтримується широкою мережею лінійних елеваторів, фермерством, заводом переробки насіння соняшнику і глибоководними портовими потужностями.

Сайт: http://www.glencore.com/


Кернел

Кернел - провідна диверсифікована агропромислова компанія в Україні та Росії. Експортуючи щорічно близько 5 млн тонн сільськогосподарської продукції, Кернел є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок і одним з найбільших експортерів зернових з чорноморського регіону.

Сайт: kernel.ua/ru


Cargill

Cargill веде свою діяльність в Україні вже понад 20 років. Cargill має підприємства у Донецьку, Каховці, Куцівці, Брагіновці, Балаклії, Константинівці, Користивці, Хащуватому. Компанія займається постачанням засобів захисту рослин, насіння та добрив; переробкою насіння соняшнику, виробництво соняшникової олії та шроту на двох маслоекстракційних підприємствах в Донецьку та Каховці.

Сайт: cargill.com/worldwide/ukraine/uk/


АСТАРТА

Агропромхолдинг "Астарта-Києв" - вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, який з 1993 року працює у сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва, зарекомендувавши себе як стабільна, прозора компанія, надійний партнер та постачальник.

Основна діяльність Агропромхолдингу полягає у вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру та супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м’яса. У кінці 2013 року завершено будівництво заводу з переробки сої в м. Глобине. Крім того, АСТАРТА активно впроваджує біоенергетичні проекти. 

Сайт: astartakiev.com/


Пологівський ОЕЗ

ПАТ «Пологівський олійноекстракційний завод» є одним з найбільших в Україні підприємств з виробництва рослинних олій і шротів. Пологівський ОЕЗ здійснює повний цикл переробки олійних культур: від приймання, зберігання, попередньої підготовки насіння до повного очищення і подальшого фасування отриманої олії.

Діяльність підприємства відповідає вимогам міжнародного стандарту якості ISO-9001:2008 для найбільш повного задоволення запитів наших споживачів.

Сайт: mezpology.zp.ua/home/lang/ua/


Каховка Протеїн Агро

ТОВ "Каховка Протеїн Агро" - найбільший в Україні комплекс з переробки соєвих бобів, підприємство, що динамічно розвивається. Наявність сучасної зернової та хімічної лабораторій забезпечує постійний контроль вхідної сировини та виробленої продукції. Виробництво шроту соєвого кормового гранульованого і негранульованого, відповідає вимогам ДСТУ. Потужність заводу складає 700 т на добу або 200 000 т на рік.

Сайт: kpagro.com.ua/


​САН ІнБев Україна

«САН ІнБев Україна» – лідер на українському пивному ринку з 2000 року, динамічна компанія, нащадок пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev на українському ринку.

В Україні компанія об'єднує три пивоварні підприємства: Чернігівське, Харківське та Миколаївське відділення «САН ІнБев Україна». До портфелю брендів компанії входять глобальні бренди – Bud, Stella Artois, Вeck's, міжнародні бренди – Hoegaarden, Lowenbrau, Leffe, Spaten, Franziskaner, Staropramen (за ліцензією), Taller, локальні бренди – «Чернiгівське», «Рогань», «Жигулевское», DAO, «Янтар».

Сайт: suninbev.com.ua


Глобино

Група компаній «Глобино» – один з провідних виробників ковбасних та м’ясних виробів на ринку України. У вертикально інтегровану структуру групи компаній «Глобино» на сьогоднішній день входять підприємства, які забезпечують замкнутий виробничий цикл від будівництва об’єктів до виробництва і продажу готової продукції.

Сайт: ua.globino.ua


Українська молочна компанія

ТОВ «Українська молочна компанія» - молоде прогресивне господарство, засноване у 2006 році. Підприємство є вузькоспеціалізованим, випускає молоко для подальшої переробки та виробництва різноманітної продукції. За три роки існування УМК побудувало та ввело до експлуатації ферму на 4 тис. голів, та на сьогодні вже вийшло на запланований рівень виробництва молока.

Сайт: ua-moloko.com/


АПК-ІНВЕСТ

ПАТ «АПК-ІНВЕСТ» - вертикально інтегрована агропромислова компанія, найбільший в Україні виробник м'яса, лідер ринку охолодженої свинини. Компанія була створена в 2006 році. Реалізує найбільший в Україні інвестиційно-інноваційний проект вартістю 3,5 млрд грн. У рамках вертикально інтегрованої структури ключовими напрямками бізнесу є насінництво, рослинництво, виробництво комбікормів, елеваторні послуги, тваринництво, м'ясопереробка.

Сайт: apk-invest.com.ua


Даноша

«Даноша» - українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам та була створена в червні 2004 року. На даний час «Даноша» здійснює свою діяльність у двох основних напрямках: тваринництво та рослинництво. Компанія складається із п'яти фермерських комплексів.

«Даноша» була однією з перших компаній в Україні, які займалися вирощуванням добре розвинених свиней з високим показником росту, чудовою конверсією корму та високим відсотком живонароджених поросят на базі генетичного матеріалу з Данії.

Сайт: danosha.com.ua


МХП

Агрохолдинг "Миронівський Хлібопродукт "- вертикально інтегрована компанія заснована в 1998 році.

МХП безперечний лідер на українському ринку курятини. Агрохолдинг об'єднує виробничі потужності всього технологічного ланцюга м'ясного виробництва - від вирощування та виробництва кормів, інкубаційних яєць, вирощування великої рогатої худоби та домашньої птиці до переробки і реалізації готової продукції.

Сайт: mhp.com.ua


Галичина-Захід

ТзОВ «Галичина-Захід» - це сучасна сільськогосподарська компанія із датськими інвестиціями. Підприємство  спеціалізується на вирощуванні та реалізації високоякісного товарного поголів'я свиней на забій та товарних поросят трьохлінійного гібриду Дюрок-Ландрас-Йоркшир. 

Галичина-Захід входить до десятки найбільших господарств у сфері вирощування свиней в Україні.

Сайт: halwest.com.ua


Carlsberg Ukraine

Carlsberg Group є однією з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива і інших напоїв. Флагманський бренд — Carlsberg — є однією з найвідоміших пивних брендів у світі, а бренди «Балтика», Carlsberg і Tuborg входять до числа шести найбільших брендів у Європі. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи у м.Запоріжжя, м.Києві та м.Львові. За результатами 2012 року Carlsberg Ukraine займає позицію № 2 на ринку пива України з долею 29,5%.

Сайт: carlsberg.ua


Ясенсвіт

ТОВ "ЯСЕНСВІТ" -  - національний виробник курячого яйця, один із лідерів ринку виробників курячого яйця в Україні. Входить до складу групи компаній «Ovostar Union».

При виробництві власної продукції ТОВ ЯСЕНСВІТ не використовує ні генетично-модифікованих організмів, ні будь-яких інших шкідливих для здоров'я людини та птахів речовин (в тому числі антибіотиків та стероїдів).

Сайт: yasensvit.ua/ua


KSG Argo

KSG agro - одна з найбільш динамічно розвинутих українських компаній аграрного сектора. Це вертикально інтегрована компанія, що працює практично у всіх сегментах агроринку , включаючи виробництво , зберігання, переробку і продаж сільськогосподарської продукції. Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур. 

Сайт: ksgagro.com


Vioil

Компанія “Vioil”, заснована на початку 1992 року, на сьогоднішній день є одним з провідних виробників соняшникової олії в Україні. На сьогоднішній день, в Промислову Групу «Vioil» входять Вінницький і Чернівецький олійножиркомбінати. Сумарна потужність переробки заводів наближається до 1 000 000 тонн насіння соняшнику на рік. Компанія “Vioil” володіє тринадцятьма елеваторами із загальною потужністю зберігання близько 360 000 тонн (з пшениці). 

Сайт: vioil.com


Укролія

ТОВ «УКРОЛІЯ» - це підприємство, яке виготовляє високоякісну, екологічно чисту і безпечну продукцію європейського рівня. Основні види діяльності підприємства - виробництво і реалізація фасованого і наливної соняшникової олії, макухи соняшникової, лузги.

Сайт: ukroliya.com.ua


Оболонь

Корпорація «Оболонь» - це один з найбільших виробників пива, слабоалкогольних і безалкогольних напоїв на Україні . Компанія «Оболонь» випускає продукцію під торговими марками «Оболонь», «Zibert», «Carling», «Hike», «Злата Прага», «Десант». До складу корпорації входять головний завод у Києві та 8 підприємств у регіонах країни - дочірні підприємства «Пивоварня Зіберта» (Фастів, Київська обл.) І «Красилівське» (Хмельницька обл.), А також заводи в Охтирці, Бершаді, Олександрії, Севастополі, Коломиї, Чемерівцях. Проектна потужність головного заводу «Оболонь» в Києві становить 11 млн гектолітрів пива на рік.

Крім напоїв, «Оболонь» виготовляє промислові товари - пивоварний солод, гранульовану пивну дробину і пакувальну стрічку з переробленої ПЕТ-тари.

Сайт: obolon.ua


Артемсіль

ДП "Артемсіль" - одне з найбільших  вЄвропі підприємство по видобутку солі. Виробнича потужність підприємства - понад 7 млн тонн на рік. Впроваджена на підприємстві міжнародна система управління якістю ISO 9001: 2008 вивела продукцію «Артемсолі» на рівень кращих світових зразків.

Сайт: artyomsalt.com


АДМ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА, ТОВ

У квітні 2014 року компанія ADM, що володіла 80% акцій німецької компанії з 2002 р, завершила поглинання глобальної Alfred С. Toepfer, викупивши пакет акцій , що залишився у французького трейдера InVivo за $ 113,6 млн. Стартував процес ренеймінгу, юрособа Alfred С. Toepfer припиняє існування.

Компанія «Alfred C.Toepfer International» заснована в Гамбурзі в 1919 р. Працює в галузі торгівлі сільськогосподарськими культурами - зернові і кормові культури, рослинні масла, борошно, солод, мінеральні добрива. Є одним з найбільших агротрейдерів в світі, працює в 37 країнах. Оперує інфраструктурними експортними об'єктами в Аргентині, США і Східній Європі.

Сайт: http://www.adm.com


Агрекс

ТОВ «Агрекс» є одним з найбільших вітчизняних виробників олії соняшникової нерафінованої та шроту соняшникового. Продукція підприємства користується підвищеним попитом у всіх регіонах України і за її межами.

Підприємство являє собою великий виробничий комплекс з переробки насіння соняшнику методом пресування та екстракції, виробнича структура якого відповідає технологічним вимогам приймання, очищення, переробки та зберігання насіння соняшнику і представлена основним, допоміжним і обслуговуючим виробництвами.

Обсяг переробки до 160 000 тон насіння соняшнику за сезон.

Сайт: http://agrex.com.ua/


Запорізький оліяжиркомбінат

ПАТ «Запорізький оліяжиркомбінат»

Публічне акціонерне товариство «Запорізький оліяжиркомбінат» - сучасне підприємство з повним циклом переробки сировини, що випускає маргаринову і жирову продукції в асортименті, масло соняшникове нерафінованої невиморожене, олія соняшникова рафінована дезодорована, мило господарське в асортименті, шрот соняшниковий, гранульовану лузгу, фосфатидний концентрат.

Сайт: http://zmgk.com.ua/


Дельта Вілмар

Компанія «Дельта Вілмар СНД» здійснює свою діяльність на ринку харчової промисловості з 2004 року, і за цей час встигла себе зарекомендувати як стабільний, відповідальний і надійний партнер. Компанія виробляє масло-жирову продукцію та інгредієнти для виробників хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. Постійно покращуючи якість сервісу і розширюючи асортиментну лінійку, займає лідируючі позиції на українському ринку. Поставляють масло-жировою продукція і інгредієнти більш ніж вісімсот виробники кондитерської, хлібобулочні вироби і молочний продукти.

Сайт: http://www.deltawilmar.com


Ніжинський жиркомбінат

Ніжинський жиркомбінат входить до складу групи «НЖК», заснований у 1896 році. Мультикультурний завод потужністю 500 тонн на добу переробляє насіння соняшнику, ріпаку та льону і виготовляє олії рафіновані дезодоровані та іншу продукцію під торговою маркою «Ніжинська». В його структуру входять два елеватори, транспортна компанія та компанія з торгівлі хімічними добривами. ПАТ "Ніжинський жиркомбінат" тісно співпрацює з Агрохолдинговою компанією, яка займається обробкою землі в Чернігівській області.

Сайт: http://ngk.net.ua/


АВІС

Фірма "Авіс" - одна з небагатьох українських компаній, що створює нові зразки продуктів на основі маркетингових досліджень, а потім виробляє та просуває їх на ринок. Компанія займається виробництвом продуктів харчування: легкі масла, майонези, безалкогольні напої та іншу продукцію, на якій стоїть бренд "Авіс". Все розмаїття виробів випускається на найновішому обладнанні досвідченими майстрами своєї справи і відповідає світовим стандартам якості.

Всі торгові марки отримують рекламну підтримку, за рахунок чого краще продаються, тому торговельним організаціям вигідно співпрацювати з компанією.

Сайт: http://www.avis.ua/


Красногірський олійний завод

ТОВ «Красногірський олійний завод» був введений в експлуатацію в 2011 році і став одним з перших виробників, які почали виготовляти ріпакову олію в Україні. З 2012 року була проведена реконструкція цеху видобування олії з доукомплектуванням технологічної лінії для переробки насіння соняшнику. Сьогодні підприємство являє собою єдиний комплекс цехів і допоміжних підрозділів, що забезпечує можливість переробки насіння соняшнику та ріпаку.

Сайт: http://kroz.com.ua/


Біопрепарат

ТОВ Виробнича компанія «Біопрепарат» займається розробкою, виробництвом і реалізацією високоенергетичних, високобілкових кормів, які сприяють підвищенню ефективності відгодівлі тварин і птиці. Компанія розробила і впровадила у себе на підприємстві систему управління безпечністю харчових продуктів щодо виробництва та систему управління якістю стосовно виробництва сої тостірованої експандованої повножирової.

ТОВ «ВК" Біопрепарат "стала дипломантом в номінації« Лідер торгівлі-2014 »за результатами 2012-2013 року в національному бізнес-рейтингу. 

Сайт: http://vkbiopreparat.com.ua/


×