Не змінюючи традицій: Fenix Agro їде на святкування Дня Ферми на базі ПСП «Родіна»   Вже котрий рік поспіль Fenix Agro святкує Національний День Ферми разом із своїми клієнтами та бізнес-партнерами. 2019 рік не став виключенням. 300 гостей планує відвідати свято і Fenix Agro серед них. Цього року ПСП «Родіна» першими відкриє сезон святкування Національного Дня Ферми. Захід відбудеться 17 травня в
с. Богданівка, Дворічанського району, Харківської області.

    Традиційно захід буде присвячений процесу заготівлі грубих кормів прямо з поля і на кормовий стіл. Учасники матимуть змогу детально розглянути алгоритм заготівлі корму, більше того, послухати виступи провідних експертів галузі, відвідати спеціалізовані майстер-класи та змістовну екскурсію по МТФ, познайомитися із методикою заготовки сінажу.

   Чекаємо зустрічі з Вами на Харківщині!

   Про компанії:

    Fenix Agro – це прогресивна та динамічна компанія, одним із напрямків діяльності якої є постачання кормової сировини на господарства. За 9 років на ринку, компанія показала себе високопрофесійним та компетентним гравцем в сфері агротрейдингу. Компанії довірили поставку кормів 22% молочно-товарних ферм, 32% свинокомплексів та 12% птахофабрик по всій Україні.

    ПСП «Родіна» – одне з найбільших та продуктивних молочних господарств України. Загальна кількість поголів’я на МТФ складає 2200, що дає змогу виробляти 30 тон молока екстра-гатунку в день. Також, ферма власноруч заготовляє корми для ВРХ: 2 укоси високопротеїнової люцерни, 8000 т сінажу, 2000 т соломи, 2000 т сіна, 12000 т силосу та 2-2,5 т кукурудзяної пасти щороку. ПСП «Родіна» - приклад прогресивного господарства, яке динамічно розвивається та впроваджує високі технології виробництва. 

×