Розвиток зернового напряму – наш пріоритет!Одним із основним напрямків роботи компанії Fenix Agro є зернотрейдинг. Протягом всього часу існування Компанії, ми пропонуємо нашим клієнтам довгострокове та вигідне співробітництво з купівлі-продажу зернових та олійних культур. Наш каталог містить широку різноманітність продуктів: продовольчу та фуражну пшеницю, фуражний ячмінь, фуражну кукурудзу, соєві боби, ріпак, насіння соняшника.

Не дивно що, з кожним роком ми стаємо все кращими та досвідченішими у сфері зернотрейдингу. Компанія впевнено входить в п’ятірку песередників на ринку зернових на свинокомплекси та в десятку на комбікормові заводи. Велика географія постачальників компанії, дозволяє нам скорочувати затрати на логістику. Звичайно, цей факт не може не бути досягненням компанії.

Ще одним кроком вперед на зерновому полі стало відкриття Вінницького філіалу компанії Fenix Agro. Це забезпечить ще більш злагоджену роботу компанії зі своїми партнерами-постачальниками та ще кращий результат. Тому що, Fenix Agro – це якість, сервіс та оперативність.

×