ЯК ЗАВЕРШИВСЯ НІДЕРЛАНСЬКИЙ ДЕНЬ МОЛОКАКомпанія «Фенікс Агро» відвідала VІ Нідерландський День Молока, який відбувся 18 вересня 2018 на молочній фермі ТОВ «Кищенці». Захід традиційно зібрав нідерландських та українських фермерів, аграрних менеджерів, ветеринарів та керівників ферм.

Під час зустрічі представники компанії «Фенікс Агро» взяли участь у професійних майстер-класах від ключових нідерландських та українських експертів. Слід відзначити зустріч з Ріаном ван Егмондом - експертом з молочного тваринництва GD Animal Health, який розповів про важливість низького вмісту соматичних клітин у молоці та як це досягти на практиці. У рамках заходу проходили ряд важливих стратегічних зустрічей та переговорів з партнерами компанії.

«Ми щиро вдячні організаторам заходу. Для нас це чудова можливість здобути нові знання та вміння, можливість познайомитись із новими партнерами та представниками аграрної індустрії, дізнатись про останні тенденції та перспективи розвитку аграрного ринку України та світу.» - відмітив Холєв Леонід Михайлович, керівник групи постачання та збуту сирих кормів.

Нагадаємо, що VІ Нідерландський День Молока — щорічний захід, організований посольством Королівства Нідерландів, Нідерландсько-Українським Молочним Центром у співпраці з Dykun та Асоціацією виробників молока. Захід проходить у рамках розвитку Нідерландсько-Українського Молочного Центру, який створений для передачі знань між Нідерландами та Україною. Цього річ захід проходить вже вшосте.

×