ФЕНІКС АГРО ВІДВІДАВ XІV МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ І ВИСТАВКУ «ПТАХІВНИЦТВО 2018»Вже вп’яте компанія «Фенікс Агро» відвідує захід, де представлені виробники і дистриб'ютори ветеринарних препаратів, комбікормів і кормових добавок, обладнання та птахівничі підприємства.

У рамках Міжнародної конференції «Птахівництво 2018» проводиться пленарне засідання та навчальні бізнес-семінари. Упродовж роботи конференції передбачено розгляд актуальних проблем розвитку галузі птахівництва, якості та безпеки продукції, сучасні методи діагностики, профілактики і лікування хвороб птиці, актуальні питання годівлі високопродуктивних кросів, новітні технології вирощування і змісту та птиці.

«Для компанії «Фенікс Агро» - це чудова нагода представити свої роботи, досвід та навики. Ми не вперше відвідує такі заходи, ціль яких здобути нові знання, представити свій високоякісний сервіс та заключити нові партнерські програми». - коментує маркетинг директор, Валерія Пекін.

Нагадаємо, XІV Міжнародна конференція і виставка «ПТАХІВНИЦТВО 2018» проходить з 10 по 14 вересня. Щорічно участь у конференції беруть понад 150 провідних компаній виробників і дистриб'юторів ветеринарних препаратів, кормів і кормових добавок, технологічного обладнання, племінних генетичних ресурсів з США, Німеччини, Франції, Японії, Іспанії, Польщі, Нідерландів, Австрії, Чехії, Угорщини, Китаю, Росії , Білорусі, країн Балтії та багатьох інших (всього понад 1000 учасників).

Про компанію:

FenixAgro - напрямки діяльності: постачання кормової сировини, зернотрейдинг, постачання мінеральних добрив, доставка дизельного палива. Компанія існує на ринку кормів 8 років, штат налічує більше 60 працівників. Веде активну співпрацю з АВМ, АСУ, займається контролем якості кормів. З моменту заснування компанія стрімко розвивається, щодня освоюючи прогресуючі технології ринку. Компетенції FenixAgro напрацьовуються роками, що дає нашим партнерам впевненість у стабільності бізнес-відносин.

×