Перший в сезоні Національний День Ферми відбувся!4 серпня 2020 року стартував перший в сезоні та такий довгоочікуваний Національний День Ферми. Цього разу, учасників радо зустрічали на Вінниччині, на базі фермерського господарства «Велес Віта».

  

Компанія Fenix Agro, як зазвичай, прийняла участь у цьому заході та стала його офіційним партнером. Після довгої паузи, було ще приємніше зустрічати наших партнерів, клієнтів, колег та друзів. Для нашої компанії дуже важливо проводити «живі» зустрічі. Тому, коли постає питання їхати на День Ферми чи не їхати, наша відповідь однозначно «ТАК». Адже, особисте обговорення співпраці та шляхів її покращення є невід’ємною складовою нашої роботи. Щороку, ми прагнемо вдосконалюватися та надавати нашим партнерам найактуальнішу інформацію українського ринку кормів. Адже, вигідні ціни, зручні умови поставки та якість – не єдині наші характеристики. Fenix Agro, безперечно, НАДІЙНИЙ постачальник сировини для агровиробників України.

   

В учасників Дня Ферми була змога провести цікаві зустрічі, відвідати насичені інформацією лекції та майстер-класи, де своїми знаннями ділилися вітчизняні та міжнародні експерти. Більше того, учасників чекали продуктивні екскурсії по МТФ та на полі, де партнери заходу провели демонстрації с/г техніки.

×