З Fenix Agro на День Ферми на Хмельниччині!   Не знаєте, де навчитися заготовляти сінаж? – Тоді, Ви точно не можете пропустити 3-й в цьому сезоні Національний День Ферми! А де ж це зробити, як не на підприємстві, що власноруч заготовляє 100% грубих кормів?!

    Fenix Agro має чудову пропозицію на 15 серпня 2019 року. Поїхали з нами на ТОВ НВА «Перлина Поділля» на Хмельниччині. ТОВ НВА «Перлина Поділля» – це підприємство, яке приділяє значну увагу тваринництву, основним напрямом діяльності якого є племінне молочне скотарство. Підприємство функціонує у складі 3-х ферм, загальна кількість поголів’я на яких складає – 2604. Більше того, агрофірма вирощує пшеницю, ріпак, кукурудзу, соняшник та багато інших с/г культур.

    Там ми разом відвідаємо цікаві майстер-класи, екскурсії, поспілкуємося з провідними експертами галузі тваринництва та зустрінемося з представниками різних компаній. І звичайно ж, поспостерігаємо за перлиною всіх днів ферми та, зокрема, ТОВ НВА «Перлина Поділля» – процесом заготівлі силосу та сінажу прямо з поля.

    Тому, не марнуйте часу даремно – проведіть його з користю разом із нами!

×